SHESIM PENTHOUSE TE RR.IRFAN TOMINIO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete.Gjendet ne kati e fundite te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet nga nje ambient ndenje,nje ambient gatimi me vete,kater dhoma gjumi,tre tualete me aspirim natyral dhe nga verand qe shtrihet pothuajse ne te gjithe gjatesin e apartamenti.Apartamenti eshte areduar me shije,i shtruar me parket dhe me sisten ngrohje ne te gjitha dhomat.Orientimi mjaft i favorshem i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.Shitet i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

330 m2

Sip. e brendshme:

303 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Irfan Tomini

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020