JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KRYQI I KUQ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Disponon 65m2 te cilat organizohen ne sallon, salle ndenje me aneks kuzhine, dhome dhumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues prane kryqit te kuq. Jepet me qira i mobiluar si ne foto. Preferohen qira afatgjata. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kryqi i Kuq

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020