SHITET 3+1 TEK SHKOLLA ITALIANE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati ekzistues.Disponon 103.74m2 te cilat organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine,tre dhoma gjumi,nje tualet dhe dy ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

102

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Italiane

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020