TOKE PER SHITJE NE DHERMI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme 22 000/m2 toke per shitje ne zonen e Dhermiut ne Drymades in.
Toka pozicionohet rreth 500-600 m largesi nga vija bregdetare.
Zona ne zhvillim dhe gjithmone e kerkuar per investime te llojeve te ndryshme e ben nje mundesi mjaft te mire investimi.
Ju lutemi na kontaktoni per cdo informacion te metejshem.


Informacion
Sip. Totale:

22000 m2

Sip. e brendshme:

22000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

170

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Drymades In, Dhermi

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020