SHTEPI PRIVATE NE SHITJE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet nje shtepi private nje kateshe me oborr, rrethuar me avlli dhe dere hekuri ne zonen mbi Qytetin Studenti. Shtepia ka nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet, nje verande dhe orientohet nga lindja. Oborri para shtepise ze pjesen me te madhe te hapesires perreth shtepise. Themelet e shtepise jane perllogaritur dhe hedhur per nje siperfaqe 150 m2 dhe pese kate ndertim. Per me teper informacion apo per nje vizite te mundeshme ne prone, ju lutem kontaktoni me konsulentin imobiliar.


Informacion
Sip. Totale:

472 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020