SHESIM AMBJENT KOMERCIAL PERBALLE GJIMNAZIT "PARTIZANI" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim ambjent komercial perballe gjimnazit "Partizani" me nje siperfaqe prej 370 m2 ne total duke numeruar 170 m2 siperfaqe te brendshme dhe 200 m2 te jashtem e pershtatshme per cdo aktivitet i cili ka prioritet shfrytezimin e ambjentit te jashtem.
Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

370 m2

Sip. e brendshme:

370 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020