SHITET VILE 3 KATESHE NE DON BOSKO - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vilë 3 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 351 m² dhe me sipërfaqe trualli 500 m² te shkolla "Qazim Turdiu", ne Don Bosko. Kati i 1 është i ndarë në sallon, kuzhinë, korridor dhe tualeti. Kati i 2 përbëhet nga 3 dhoma gjumi, korridori dhe 1 tualet, kurse kati i 3 përbëhet nga 1 dhomë e madhe. Vila ka oborr të gjelbëruar gjatë gjithë vitit. Disponon Çertifikatë Pronësie. Për më tepër informacion dhe një vizitë në prone kontaktoni agjentin imobiliar!


Informacion
Sip. Totale:

351 m2

Sip. e brendshme:

351 m2

Sip. Toke:

480 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pranë Qazim Turdiut

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020