Jepet Apartament 1+1 me Qira ne Bllok! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne zonen e bllokut, prane Sheshit Wilson. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor dhe te mireadministruar. Ka siperfaqe neto 80 m2, me nje organizim komod dhe spacioz, i perbere nga soxhorno, kuzhina, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ofrohet plotesisht i mobiluar dhe me kushte komode.

Apartamenti lirohet ne fillim te muajit dhjetor.

Per me teper informacion mbi pronen na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Vaso Pasha"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020