Shesim apartament 2+1 ne Shengjin - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament me pamje nga deti ne Shengjin te Lezhes
apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenje 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon
Zone turistike e pershtatshme per pushime si dhe ofrohen te gjitha sherbimet e mundshme
disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per me shume informacion ,ju lutemi te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

48 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shëngjin

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020