OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK STACIONI TRENIT, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 prane stacionit te trenit .
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te me ashensor te nje pallati te mireadministruar.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 3 ballkone. Orientimin e ka jug perendim nga ku ofrohet ndricim natyral pjesen me te madhe te dites.
Salloni dhe dhomat kane dalje ne ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

138

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Stacionit te Trenit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020