JEPET ME QERA DYQANE NE BULEVARDIN VLORE-SKELE - Century 21 Albania
Përshkrim

Dyqani ndodht ne katin 0 te nje ndertese 10- katesh .Ndodhet me pamje nga bulevardi kryesor Vlore-Skele.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

45

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020