Shesim njesi komerciale ne Bllok - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim njesi komerciale ne katin 0 , ne zonen me te kerkuar, Bllok. Aktualisht njesia eshte e dhene me qira dhe perben nje mundesi investimi.Per informacione apo me teper detaje kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

83

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bllok

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020