JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet i pozicionuar në katin e 6 të një pallati të ri të pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallë ndenje me kuzhinën e vendosur, 2 tualete dhe 1 ballkon. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

132

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020