Ne Rrugen Myslym Shyri , shitet ambjet komercial - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen Myslym Shyri , shitet ambjent komercial . Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe ka nje siperfaqje 105m2 open-space dhe fasade xhami 7m. Ambjenti
ndodhet ne katin 0 dhe eshte i paisur me certifikate pronesie.
Per cdo informacion me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020