SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER MUNDESI KTHIMI NE 3+1! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara ne Durres, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon te madh nga i cili ka dalje dhoma e ndenjes dhe e gjumit. Orientimin e ka veri-lindje-jug dhe ka pamje nga rruga kryesore. Fale siperfaqes se bollshme ofron mundesi kthimi ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie dhe 1 tualet. Ne fotot e prezantuara me siper keni shembullin e kthimit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

473

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra e Durresit, Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020