SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepi private ne Vlore,mbrapa fabrikes se cimentos prane bishtit te kalldremit.Prona ka nje siperfaqe 440m2 nga keto 102m2 ndertim.
Me nje tipologji verande e madhe,dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine me vete,nje tualet dhe nje papafingo.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe e pershtatshme per nje jetese komode dhe large zhurmave
Prona disponon dokument te rregullt hipotekor
Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

440 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3286

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Centrale

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin