APARTAMENT PER QIRA I SAPO MOBILUAR - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i sapo mobiluar me kushte bashkekohore. Disponon 66m2 te cilat organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Nodhet tek Pista Iliria ne katin e pare te nje pallati te ri. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

267

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: RRUGA PAVARESIA , ILIRIA, Plazh Iliria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020