SHESIM APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE + 1 POST PARKIMI NE RRUGEN E KOSOVARVE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara, Rruga e Kosovareve, shesim apartament 3+1+2. Apartamenti pozicionohet ne katin e kater te nje ndertese te re me punime cilesore. Apartamenti ka planimetri te rregullt te mireorganizuar ne sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande me siperfaqe 60 m2. Vendodhja ne lokacion strategjik, prane faciliteteve te ndryshme qe ofron zona mundeson nje jetese sa me komode. Ne cmim perfshihen dhe nje post parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

253 m2

Sip. e brendshme:

193 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

6624

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin