JEPET ZYRE ME QIRA NE QENDER TE TIRANES - Century 21 Albania
Përshkrim

Zyre per qira ne zemer te Tiranes ne nje nga ndertesat me te mira ne zone, e pozicionuar buze rruge dhe nga me te kerkuarat fal vizibilitetit, lokacionit dhe faciliteteve qe ajo ka. Zyra ka nje siperfaqe 163 m2 te brendshme dhe 80 m2 verande e cila sebashku me ambientin e madh ka pamje nga qendra e Tiranes. Organizohet ne kater ambiente pune, dy tualete, dhe nje ballkon. Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brendshme:

163 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

148

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: QENDER Sheshi Skenderbej, 9 Katëshet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020