SHITET KOMERCIAL TEK 21 DHJETORI - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambient komercial 66m2 ! Ambienti eshte open space , eshte shume i pershtateshem per cdo lloj aktviteti. Dyqani ka nje siperfaqe prej 66m2 dhe pjesa ballore e tij eshte e pajisur me vetrate xhami e cila ofron mundesi te madhe reklamimi! Ambienti ndodhet tek 21 Dhjetori prane Bar OSLO ! Prona eshte e pajisur me hipoteke dhe ndodhet ne katin 0 . Aktualisht ambienti eshte i dhene me qira. Per informacione apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni,


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

24

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020