SHITET APARTAMNET 1+1 NE SAN-PIETRP, GJIRI I LALEZIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira turistike per vendasit dhe te huaj.
Projekti i rezidences esh i bere sipas standarteve europiane ku ofron organizim te mire te godinave qetesi per pushuesit dhe fasilitete te tjera si bare, restorante dhe markete.
Per me shume info ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

17

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: San Pietro Resort

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020