JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2 +1 PER BANIM OSE PER ZYRA TEK RRUGA FORTUZI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament bosh per banim ose zyra tek Rruga Fortuzi .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri . Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe komode . Organizohet nga salloni , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet. Mund te shfrytezohet si per banim ose per zyra . Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020