SHITET TOKA NE SPITALLE, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne nje zone kodrinore ne zonen e Spitalles rreth 2km larg nga rruga kryesore A. Goga. Eshte e pershtatshme per mbjellje pemtarie ose per shfrytezimin e mundesive per agroturizem. Toka ka ne total 9600m2 dhe ekziston mundesia e ndarjes se tokes ne 2 parcela ne varesi te kerkeses. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

9600 m2

Sip. e brendshme:

9600 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

35

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Durres.

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020