SHITEN 2 VILA DY KATESHE TE BASHKAGJITURA NE RESIDENCEN SAN PIETRO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vilat ndodhen tek residenca San Pietro, ne Gjirin e Lalzit ku secila ka nje siperfaqe 178m2 total ndertim+ oborr. Organizohen ne katin e pare me 1 sallon te bollshem, ballkon dhe nje tualet ndersa kati i dyte me 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Vilat kane orientim Perendim-Jug-Lindje-Veri duke mundesuar drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Si ndertim ndodhet ne fazat perfundimtare. Facilitetet qe ndodhen ne kompleks bejne te mundur jetesen komode per banoret e saj si Resorti i pare me 5 yje ne Shqiperi, dyqane dhe restorante, ofron qetesi, standarte te larta ndertimi dhe security 24/7. Parkim i garantuar dhe asksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

178 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: San Pietro Resort

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020