Shitet Apartament 2+1 prane ujesjellesit . - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte organizuar ne nje sogiorno , aneks kuzhine, dy dhoma gjumi dy ballkone dhe nje tualet .
Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi ne nje pallat ekzistues 6-katesh me orjentim jug- perendim qe i jep mundesi apartamentit qe te kete ndricim gjate gjith dites .
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shum informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

163

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020