SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES ''EFTALI KOCI''! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe totale 103 m2, pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri, cilesor, te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 koridor i cili ben shperndarjen e 2 dhomave te gjumit, dhomes se ndenies dhe kuzhines , te dyja dhomat disponojne ballkon. Ne certifikate jan shenuara 78.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

103 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane shkolles '' Eftali Koci''

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020