Ambjent komercial per shitje te Kristal Center. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim ambient per shumellojshmeri aktivitetesh.
Ambjenti ndodhet mbrapa kristal center.
Perpara tij ka dhe nje hapesire te vogel e cila mund te shfrytezohet.
Per me teper detaje na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

38

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit , Kristal Center.

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020