Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyr! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Myslym shyrit Jepet me qera partament 2+1+2 tualete. Organizimi eshte i perbere nga nje korridor, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe ndodhet ne katin e 2 banim me orientim jug-lindje. Apartamenti eshte totalisht i sapo investuar dhe i pa banuar me pare, investimi eshte bere dhe ne pjesen e jashtme te apartamentit ku hyrja e pallatit dhe shkallet jane bere te reja. Per me teper informacion lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

43

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Myslym Shyri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020