Jepet Apartament 2+1 per qera te Rruga Kavajes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per qera te rruga e Kavajes.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati buze rruge afer globit.Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjie,tualet dhe nje ballkon.Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: RRuga e Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020