Apartament 1+1 per shitje te Medreseja - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dibres. Me siperfaqje te brendshme 75m2 apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne nje ndertimet me cilesore ne zone. Disponon Certifikate Pronesie.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

49

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020