SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 90m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati 6-katesh. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare (ajrosje natyrale), nje koridor, nje ballkon dhe shitet i pamobiluar. Orientimi Lindje-Jug-Perendim ben te mundur qe apartamenti te kete drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Disponon dokumenta te rregullt pronesie dhe e sapo rivleresuar. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020