JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e vollges, ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh.
Pallati eshte me administrim gjithashtu i pajisur me ashensor. Organizohet nga nje koridor hyres i cili ben shperndarjen ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet gjithashtu dhe nje ballkon qe ofron pjeserisht pamje te detit.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

55

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020