JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE VILA ZOGUT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Viles se Zogut dhe eshte i organizuar nga nje dhome ndenje qe eshte bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet si edhe nje ballkon.
Apartamenti disponon edhe nje garazhd por kundrejt nje cmimi tjeter Eshte i pozicionuar ne katin e pare te banimit dhe te dytin nga toka .Zona eshte e pershtatshme per jetese duke patur afer te gjitha facilitetet per nje jete komode dhe apartamenti disponon mobilim bashkekohor. Jepet me qira per periudha afatgjate. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020