Apartament 2+1 per qira tek Rr. Kosovareve - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Liqenit te Tiranes, tek Rruga e Kosovareve
Jepet me qera partament 2+1. Organizimi eshte i perbere nga nje korridor, dy dhoma gjumi, nje tualet, 2 ballkone dhe ndodhet ne katin e 2 banim me orientim jug-lindje. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe ka nje mobilim shume te mire. Zona te ofron gjithe facilitetet si dhe nje distance 100m larg Liqenit te Tiranes.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020