Jepet ambjent komercial me qera ne fillim te rruges se Barrikadave - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet ambjent komercial me qera ne fillim te rruges se Barrikadave. Ambjenti eshte ne katin e pare , kati 0 teknik . Ambjenti eshte ne aktivitet dhe eshte ne nje pozicion te populluar dhe me nje kalushmeri shume te larte . Ndodhet prane nje zone mjaft te populluar dhe me nje mundesi shume te mire si per aktivitet ashtu dhe per zyra te ndryshme , ambjenti eshte me fasade xhami . Ne cmim jane te perfshira dhe taksat


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

20

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020