SHITET APARTAMENT LUKS 2+1+2! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Pallati ku ndodhet eshte i ri dhe i mireadministruar me ashensor. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim dhe ka nje sallon te madh, kuzhine te kompletuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me cilesi te larte dhe zoteron dhe nje garderobe qe ndodhet ne dhomen matrimoniale. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne pronesi me dokumentacion te rregullt. Apartamenti dhe posti i parkimit kane sistem kamerash private.
Per me teper informacion mund te kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

138 m2

Sip. e brendshme:

133 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

99

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane ambasades amerikane

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020