Apartament ne shitje tek Shkolla e Baletit - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament me sipërfaqe 130 m2, i kovertueshem ne 2+1 në rrugën "Mihal Grameno" tek Shkolla e Baletit. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe investuar ne mënyrë moderne në detaje, në arredim, ndriçim, elektroshtëpiake, dopio xham, grila, parket termoizolim, 2 kondicioner etj. Apartamenti është i organizuar mjaft mirë me hyrje direkte në një korridor shperndarës, duke vazhduar në sallonin ndenjes dhe kuzhinën e vecuar , më tej dhoma e gjumit, tualet dhe ballkon të aksesueshëm nga salloni. Ndodhet në katin e dyte të një pallati të ri, me ashensor dhe pozicionohet në një nga zonat më të mira të kryeqytetit. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit, Shkolla e Baletit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020