Jepet me qira apartament 1+1 tek Kodra e Diellit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat 6 katesh te mireadministruar. Organizohet nga nje sallon ndenje, nje dhome gjumi , nje tualet dhe ballkon . Ndricohet me drite natyrale gjate gjithe dites pasi ka nje orientim jug-lindje. Siperfaqja totale eshte 62m2 dhe ofrohet totalisht e arreduar. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: kodra e diellit, Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020