SHITET 2+1+2 TEK 21 DHJETORI!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet 2+1+2 tek 21 dhjetori prane supermarket Joenes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5/te te nje pallati te ri me ashensor. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenje, nje guzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, dy tualete nje korridor dhe dy ballkone. Shitet i pamobiluar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

112,7 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020