SHITET NJESI TE RRUGA E QELQIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Njesi Komerciale ne Rr. e Qelqit.
Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 122 m2 dhe 26m2 jane 2 veranda.
Biznesi ofrohet totalisht i arreduar.
Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe ka nje xhiro ditore perafersisht 22 mije lek (te reja).
Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020