Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Sheshit Willson - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me mundesi parkimi. Eshte i orientuar lindje-perendim dhe perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Ka te instaluar sistem ngrohjeje, dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr Ymer kurti, Sheshi Willson

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020