Okazion ! Shitet 2+1 kati i dyte ne nje pallat te ri ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi nga te cilat njera disponon ballkon te bollshem, 1 dhome ndenje me nje kuzhine me vete ne forme aneksi si edhe nje tualet qendor. Apartamenti eshte i organizuar mjaft mire pasi dhomat jane mjaft mire te shperndara fale nje korridori qe disponon shtepia. E pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ti ri majft cilesor i cili eshte ne perfundim te ndertimit. Siperfaqja totale eshte 85m2 dhe cmimi 50'000€ eshte oferte momentale ! Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: prane sigurimeve shoqerore, Tregu industrial

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020