SHITET 16000m2 TOKE NE SPITALLE BUZE RRUGE DYTESORE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne zonen e Spitalles buze rruge dytesore dhe me nje lokacion teper te pershtatshem per ndertim magazinash apo kapanonesh duke qene me dalje direkte ne rruge dhe me afersi te vogel nga rruga kryesore gjithashtu edhe nga porti i hidrokarbureve ne Porto Romano. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone ne zhvillim te shpejte ekonomik duke qene se ne zone jane ndertuar shume kapanone dhe magazina industriale. Mund te kemi edhe mundesi per shtimin e siperfaqes nese kerkesa do jete per nje siperfaqe me te madhe. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

16000 m2

Sip. e brendshme:

16000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Durres., Lagja nr.15

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020