SHESIM APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 te Rruga Fortuzi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe organizohet ne nje ambjent ndenje , nje ambjent gatimi, nje dhome matrimoniale, dhe tualeti. Vendndodhja ofron shume facilitete, ofron nje jetese komode por gjithashtu eshte dhe eshte nje mundesi e mire investimi.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Fortuzi, Rruga Fortuzi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020