EKSKLUZIVE-SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE TOTALISHT I MOBILUAR - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet super apartament 1+1 ne lungomare me nje orientim ne lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pran shkolles te matines. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe me nje mobilim bashkohore, ka nje siperfaqe 63 m2. Per nje shoqerim ne pron ose informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

503

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: lungomare, Lungomare

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020