JEPET ME QERA AP[ARTAMENT 2+1 PRANE BULEVARDIT VLORE-SKELE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamneti ndodhet ne katin e 82te te nje pallati ekzistues 5-katesh,me nje siperfaqe 77.m2.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,i sallon i perbashket me kuzhinen ,1 tualt dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte arredim i ri dhe i pa banuar me pare.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane te gjithave faciliteteve si:shkolla,farmaci,banka ,supermarkete etj.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlore-Skele, Bulevardi Vlorë-Skelë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020