SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZHD TEK STADIUMI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Dhoma e ndenjes si dhe njera nder dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar, ne cmim perfshihet dhe nje garazhd. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Stadiumit, Stadiumi

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020