JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM OSE ZYRA + POST PARKIMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament per banim ose per zyra me siperfaqe totale 104m2.
Ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te 2020 me administrim dhe ashensor te mire, me 3 hyrje per kat.
Ambienti organizohet ne 1 sallon te madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon me pamje te lire nga lindja.
Ndodhet ne Rrugen Bardhok Biba prane shkolles Sami Frasheri.
DISPONON 1 POST PARKIMI NE CMIM !
Per me shume informacion na Kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhok Biba

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020