Zyre per qira tek Turdiu Center! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient zyrash me siperfaqe 112m2 tek Turdiu Center. Ambienti pozicionohent ne nje ndertim te ri me administrim shume te mire ne katin e 4-te. Organizohet ne tre ambjente pune, dy tualete dhe ballkon. Ambienti ka sistem qendror ngrohje ftohje. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi i qirase 1100 euro bruto. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender, Rr. e Barrikadave, Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020