Shesim Apartament 2+1 tek Tregu Elektrik ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Tregut Elektrik, mbrapa Minibashkise nr. 2, shesim apartament 2+1! Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues (pa ashensor), dhe orientohet nga Jug Lindja. Organizohet ne menyre shume te rregullut nepermjet korridorit; dhome ndenje & ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe investuar duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, izolim, parket, dyer, dritare, mobilim, eklektroshtepiake etj. Zona ku ndodhet mundeson te gjithe facilitetet duke qene se ndodhet shume prane me rrugen e Elbasanit dhe Qendren. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

551

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: mbrapa Njesise Bashkiake nr. 2, Tregu Elektrik, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020